شرکت امداد الکترونیک سپاهان از سال 1385  فعالیت خود را در زمینه خدمات انفورماتیک آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آزموده در مدت زمان کوتاهی توانست فعالیت‌های خود را گسترش داده و در بخش شبکه‌های کامپیوتری و سیستم‌های حفاظتی (دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن) به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.

در سال 1390با توجه به نیاز بازار داخلی به فناوری های روز دنیا، هیئت مدیره وقت، تصمیم به سرمایه گذاری جدید و ورود به بازارهای تخصصی گرفته و فعالیت خود را به صورت تخصصی آغاز نمود.

هم‌اکنون شرکت امداد الکترونیک با کادری متخصص، تحصیل‌کرده و مجرب یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده ایرانی در حوزه فعالیت‌های خود می باشد.

مفتخریم امروز با تجربه‌تر و توانمندتر از دیروز توانسته‌ایم با داشتن نمایندگی محصولات معتبر از شرکت‌های جهانی به ارائه کالا و خدمات مطلوب بپردازیم. در حال حاضر شرکت امداد الکترونیک به عنوان وارد کننده دوربین‌های مداربسته C Plus چین و  نمایندگی سیستم اعلام سرقت PARADOX کانادا و AWAX ایران در استان اصفهان می باشد. همچنین نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک Panasonic از دیگر فعالیت‌های این شرکت می‌باشد.

امیدواریم  بتوانیم خدمت گزار مناسبی برای شما باشیم.

                                                                                                                  با تشکر مدیریت امداد الکترونیک

 

                                                                                                      

 


 

این شرکت آماده همکاری و فروش سیستم های حفاظتی و ارائه خدمات ذیل  با قیمت بسیار مطلوب به شما می باشد.

درباره ما

شرکت امداد الکترونیک سپاهان از سال 1385  فعالیت خود را در زمینه خدمات انفورماتیک در استان اصفهان آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آزموده در مدت زمان کوتاهی توانست فعالیت‌های خود را گسترش داده و در بخش شبکه‌های کامپیوتری و سیستم‌های حفاظتی (دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن) به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد. گفتنی است، نصب و راه اندازی دستگاه‌های سانترال پاناسونیک نیز به مجموعه خدمات شرکت افزوده گردیده است

امید است بتوانیم خدمتگزاری شایسته برای شما هموطنان گرامی باشیم

 

 

 

 

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار کشاورز، حدفاصل ارتش و سه راه سیمین، نبش کوچه 95، پلاک 2

  www.emdcctv.com

 info@EMDcctv.com

  EMD_CCTV@ 

  031-37763226,7

JoomShaper