در این بخش برای شما عزیزان آموزش کلی در مورد طریقه نصب سیستم تلفن کننده ROLEX قرار داده ایم . در صورتی که برای اولین بار اقدام به نصب مینمایید حتما قبل از نصب و راه اندازی سیستم دفترچه راهنمای آن را کامل مطالعه و  از یک فرد مجرب و متخصص در این زمنیه کمک بگیرید.

ابتدا به بررسی ترمینال های ورودی می پردازیم:

 

 

ترمینال تغذیه (SUPPLY) که دارای دو علامت + و – می باشد برای اتصال به تغذیه یا باتری میباشد . معمولا این ترمینال به ترمینال باتری دستگاه دزدگیر متصل می شود.

ترمینال OUT1 خروجی منفی میباشد. معمولا از OUT1 به منظور خاموش و روشن کردن دستگاه دزدگیر از طریق ترمینال ARM از راه دور توسط تلفن کننده استفاده میشود. 

 خروجی های منفی OUT2 تا OUT5 دیگر ترمینال های دستگاه میباشند که توسط سیستم کنترل از راه دور دستگاه کنترل میشوند . برای استفاده از این خروجیها میباسیت از یک رله 12 ولت و یک عدد دیود (1N4007) بصورتی که در شکل نشان داده شده استفاده نمود.

ترمینال بعدی نمایشگر وضعیت خط ثابت است (LINE INDICATOR)که در صورت قطع شدن سیگنال منفی این خروجی قطع میشود و در صورت اتصال آن به یکی از زونهای دزدگیر موجب تحریک آن زون میشود.

ترمینال بعدی که با علامت TRG1 , TRG2 مشخص شده ورودیهای تحریک + دستگاه می باشند که در صورت روشن بودن تلفن کننده در صورت تحریک هر ورودی دستگاه اقدام به شماره گیری و بخش پیغام میکند. معملا TRG1 به خروجی سیرن SIR+ دستگاه دزدگیر متصل میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارایی و تنظیم تحریکها به دفترچه راهنمایدستگاه مراجعه فرمایید.

ترمینال بعدی که با علامت TEL مشخص شده جهت اتصال خط تلفن ثابت به دستگاه می باشد . در نظر داشته باشید که چنانچه بر روی خط ADSL نصب است از اسپلیتر مناسب جهت اتصال دستگاه به خط استفاده نمایید.

ترمینال بعدی جهت اتصال ترانس یا آداپتور 12 ولت جهت تشخیص برق شهر میباشد .

دقت فرمایید که این ورودی 12 ولت است و هرگز از ولتاژ 220 ولت برای این ورودی استفاده ننمایید.

در صورت اتصال آداپتور به جهت سیمهای آن دقت فرمایید.

درباره ما

شرکت امداد الکترونیک سپاهان از سال 1385  فعالیت خود را در زمینه خدمات انفورماتیک در استان اصفهان آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آزموده در مدت زمان کوتاهی توانست فعالیت‌های خود را گسترش داده و در بخش شبکه‌های کامپیوتری و سیستم‌های حفاظتی (دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن) به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد. گفتنی است، نصب و راه اندازی دستگاه‌های سانترال پاناسونیک نیز به مجموعه خدمات شرکت افزوده گردیده است

امید است بتوانیم خدمتگزاری شایسته برای شما هموطنان گرامی باشیم

 

 

 

 

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار کشاورز، حدفاصل ارتش و سه راه سیمین، نبش کوچه 95، پلاک 2

  www.emdcctv.com

 info@EMDcctv.com

  EMD_CCTV@ 

  031-37763226,7

JoomShaper